Zastępstwa

Okres: 16.10.2020 (pt.) - 16.10.2020 (pt.)

Dzień: 16.10.2020 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1Błażejczak Jacek4MZ|t.mech.okrsymulator siłowni okrętowejPrzybyt Adam
2Błażejczak Jacek4MZ|t.mech.okrsymulator siłowni okrętowejPrzybyt Adam
3Błażejczak Jacek4MZ|t.mech.okrsymulator siłowni okrętowejPrzybyt Adam
6Błażejczak Jacek4MZ|t.mech.okrsymulator siłowni okrętowejPrzybyt Adam
1Marszałkiewicz Monika1E|1/2Język angielski407Uczniowie przychodzą później
2Marszałkiewicz Monika1E|1/2Język angielski407Uczniowie przychodzą później
4Marszałkiewicz Monika2Lg|2/2Zajęcia z wychowawcą107Freda Dorota
5Marszałkiewicz Monika2Lg|1/2Wychowanie fizyczne107Prokop Leokadia
6Marszałkiewicz Monika3HWychowanie fizyczne112Spławnik Jolanta
2Parada Marcin3L2Wychowanie fizyczne313Zielke Dariusz
3Parada Marcin4L2Wychowanie fizyczne315Zielke Dariusz
4Parada Marcin3SWychowanie fizyczne408Zielke Dariusz
5Parada Marcin3SZajęcia z wychowawcą408Szałkowska Iwona
6Parada Marcin3L2Język polski313Saletnik Katarzyna
7Parada Marcin3L2Matematyka313Szreder-Bronka Sylwia
8Parada Marcin3SZarządzanie działalnością transportową i spedycyjną408Uczniowie zwolnieni do domu
3Skiba Kazimierz3SEkonomika transportu211Freda Dorota
4Skiba Kazimierz4EWychowanie fizyczne211Góźdź Aleksandra
5Skiba Kazimierz3HWychowanie fizyczne211Grabowska Joanna
6Skiba Kazimierz4L2Historia i społeczeństwo315Uczniowie zwolnieni do domu
1Stolarczyk Agnieszka2L|2/2Język angielski408Uczniowie przychodzą później
2Stolarczyk Agnieszka3S|2/2Wychowanie fizyczne012Prokop Leokadia
3Stolarczyk Agnieszka2L|1/2Język rosyjski312Kleniewski Przemysław
4Stolarczyk Agnieszka4HS|t.spedytorjęzyk angielski zawodowy101Zdziarska Beata
5Stolarczyk Agnieszka2BgJęzyk angielskiMichalska Ewa
6Stolarczyk Agnieszka2HSg|t.spedytorjęzyk angielski zawodowy406Uczniowie zwolnieni do domuoprócz grupy religia
7Stolarczyk Agnieszka2BJęzyk angielski212Uczniowie zwolnieni do domu
8Stolarczyk Agnieszka2BZajęcia z wychowawcą212Uczniowie zwolnieni do domu
1Strzelczyk Adriana2BGospodarka magazynowa107Uczniowie przychodzą później
2Strzelczyk Adriana2LgMatematyka107Urbaniak-Grabowska Beatalekcja przeniesiona z 8 godz.lek. z 13.10.2020
3Strzelczyk Adriana2LgMagazyny przyprodukcyjne107Michalak Joannalekcja przeniesiona z 8 godz.lek.
4Strzelczyk Adriana2BMatematyka204Szreder-Bronka Sylwia
5Strzelczyk Adriana3EJęzyk rosyjski110Kleniewski Przemysław
6Strzelczyk Adriana1LChemia110Szałkowska Iwona
7Strzelczyk Adriana1BChemia110Szałkowska Iwona
1Vacat J4Njęzyk angielski zawodowy411Uczniowie przychodzą później
2Vacat J3MZ|t.ż.śród.język angielski dla mechaników okrętowych207Uczniowie przychodzą później
3Vacat J3MZ|t.ż.śród.język angielski dla mechaników okrętowych312Uczniowie przychodzą później
2Witkowska Paulina2MZ|t.ż.śród.Język niemiecki101Pokojska Magdalenalekcja przeniesiona z 1 godz.lek.
3Witkowska Paulina2MZg|t.ż.śród.Budowa i wyposażenie pokładowe statku407Kłusek-Gąsiorowska Monika
5Witkowska Paulina2MZ|t.ż.śród.Język angielski407Zdziarska Beata
6Witkowska Paulina3E|1/2Język angielski407Zdziarska Beata
7Witkowska Paulina3E|2/2Język angielski101Uczniowie zwolnieni do domu
8Witkowska Paulina1B|1/2Język angielski101Uczniowie zwolnieni do domu
1Wojnowski Tomasz1BEdukacja dla bezpieczeństwa4Uczniowie przychodzą później
2Wojnowski Tomasz1MZFizyka4Adamski Mirosław